Popis ekipa i natjecatelja na Državnom prvenstvu HLS-a u lovnom streljaštvu

Na ovogodišnjem 25. državnom prvenstvu natječu se ekipe iz 20 lovačkih saveza županija i Lovačkog saveza Grada Zagreba. Donosimo vam cjeloviti popis prijavljenih lovaca natjecatelja koji će se natjecati za titulu najboljeg u pojedinačnoj i najboljih u ekipnoj konkurenciji.

25. DRŽAVNO PRVENSTVO HLS-a U LOVNOM STRELJAŠTVU - Bzenica,  6.9.2019. godine

 LS Sisačko-moslavačke ž.
   1. Željko Svilić
   2. Krešimir Augustinović
   3. Ivan Strmić
   4. Marinko Božurić
   5. Nedžad Kekić
   6. Vladimir Ožanić
 LS Međimurske ž.
   7. Josip Šoštarić
   8. Ivica Varga
   9. Danijel Rukljač
   10. Dean Horvat
   11. Zlatko Breglec
   12. Dragutin Kozar
 LS Dubrovačko-neretvanske ž.
   13. Stipe Šabić
   14. Alen Franić
   15. Marko Radiš
   16. Mihovil Mataga
   17. Ivo Miloslavić
   18. Đuro Šabadin
 LS Primorsko-goranske ž.
   19. Bruno Ivanković
   20. Vladimir Babić
   21. Filip Vasilić
   22. Damir Babić
   23. Mario Antolić
   24. Denis Cuculić
 LS Bjelovarsko-bilogorske ž.
   25. Zlatko Kolarić
   26. Ratko Radičević
   27. Krešimir Kolarić
   28. Hrvoje Hrebak
   29. Renato Kolarić
   30. Renato Biruš
 LS Varaždinske ž.
   31. Miljenko Kos
   32. Nenad Pokos
   33. Mario Lepen
   34. Josip Hojsak
   35. Josip Gregur
   36. Ivica Flegar
 LS Zadarske ž.
   37. Elvis Gospić
   38. Ante Matak
   39. Dragan Maričić
   40. Šime Morić
   41. Marko Gospić
   42. Antonio Pavić
 LS Grada Zagreba
   43. Marko Ledinščić
   44. Krešimir Vrančić
   45. Alberto Roginić
   46. Damir Lovrek
   47. Mario Horvatek
   48. Zdravko Franje
 LS Krapinsko-zagorske ž.
   49. Zvonimir Jakuš
   50. Danko Sinković
   51. Damir Čopor
   52. Damir Zrinjan
   53. Ženko Berc
   54. Andrija Šoštarić
 LS Virovitičko-podravske ž.
   55. Ivica Pleša
   56. Igor Vrbančić
   57. Tomislav Brlas
   58. Tihomir Brlas
   59. Marin Vedriš
   60. Majkl Brlas
 LS Karlovačke ž.
   61. Denis Karas
   62. Mile Vuković
   63. Marko Vuković
   64. Josip Rendulić
   65. Kristijan Vusak
   66. Filip Grdiša
 LS Istarske ž.
   67. Paolo Labinjan
   68. Eni Jugovac
   69. Mario Labinjan
   70. Dean Baldaš
   71. Đanfranko Vidonis
   72. Danijel Brenčela
 LS Osječko-baranjske ž.
   73. Zvonimir Pavošević
   74. Krunoslav Mitrić
   75. Ivan Bilonić
   76. Dalibor Kovačević
   77. Vladimir Mak
   78. Ivica Jakšić
 LS Zagrebačke ž.
   79. Mario Genzić
   80. Vlado Keleković
   81. Dubravko Štikavac
   82. Stjepan Keleković
   83. Stjepan Kirin
   84. Josip Vinković
 LS Šibensko-kninske ž.
   85. Joško Reškov
   86. Ante Mihaljević
   87. Marko Klisović
   88. Eduard Grcić
   89. Ivan Mihaljević
   90. Ante Ponoš
 LS Ličko-senjske ž.
   91. Milan Zalović
   92. Danijel Škunca
   93. Milenko Kovačić
   94. Davor Ostović
   95. Marijan Kovačić
   96. Tomislav Hećimović
 LS Koprivničko-križevačke ž.
   97. Tihomir Marijančić
   98. Danijel Puklavec
   99. Marko Peradin
   100. Tomislav Galinec
   101. Miroslav Benkek
   102. Damir Mehkek
 LS Vukovarsko-srijemske ž.
   103. Nikola Živković
   104. Domagoj Bekavac
   105. Branko Kević
   106. Marijan Karabalić
   107. Ivan Karabalić
   108. Ivan Dominković
 LS Splitsko-dalmatinske ž.
   109. Roko Knežević
   110. Miroslav Šakić
   111. Petar Vuletić
   112. Mario Jurišić
   113. Ante Kovačić
   114. Toni Filipeti
 LS Brodsko-posavske ž.
   115. Karlo Živić
   116. Miroslav Matić
   117. Zoran Krasnopjurka
   118. Mirko Matić
   119. Antun Bilandžija
   120. Ivica Ilijašić
 LS Požeško-slavonske ž.
   121. Domagoj Gilanj
   122. Ante Vitalia
   123. Ivica Pospišil
   124. Krešimir Šebalj
   125. Ivan Grbić
   126. Tomislav Sarajlić