U Podgariću su otvorena lovnokinološka natjecanja

U Vili Garić u Podgariću okupili su se predstavnici lovne kinologije županijskih lovačkih saveza na IX. lovnokinološkom kupu „Sveti Hubert“ i VIII. kupu pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru. Nakon održanih radnih sastanaka s predstavnicima ekipa i sastanka lovnokinoloških sudaca upriličeno je svečano otvorenje. Otvorenju je nazočio izaslanik Ministra poljoprivrede Željko Kraljičak, državni tajnik, predsjednik Hrvatskog lovačkog saveza Đuro Dečak, predsjednik povjerenstva za lovnu kinologiju Hrvatskog lovačkog saveza Mladen Balić, predsjednik Lovačkog saveza Bjelovarsko bilogorske županije i izaslanik župana Bjelovarsko bilogorske županije Miroslav Čačija, predsjednik Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije Zlatka Stolnik, predsjednik Lovačkog saveza Sisačko-moslavačke županije Vlado Kireta, predsjednik Lovačkog saveza Grada Zagreba Ivan Krupec,  stručna osoba za provedbu lovne kinologije Hrvatskog lovačkog saveza Marinko Šebečić  te tajnici lovačkih saveza županija. Nakon otvorenja izvučeni su redosljedi nastupanja ekipa lovačkih saveza županija. Natjecanja započinju u subotu od 8 sati ujutro. Ovogodišnji IX. Lovnokinološki kup „Sveti Hubert“ održat će se u 6 baterija , a sudit će Branimir Šakić, Damir Grujić, Zlatko Novak, Anđelko Modrić, Davor Vranić, Mato Kovačević, Branko Riđan, Vjekoslav Pavlečić, Tomislav Jelić, Matija Galant, Stjepan Kenig i Juraj Sertić. Baraž će suditi Branimir Šakić, Zlatko Novak i Stjepan Kenig. Na VIII. kupu za pse glasnog gona na divlju svinju u gateru sudit će Dražen Skoko, Dragomir Dimić i Adriana Radočaj. Na Lovnokinološkom kupu „Sveti Hubert“ u muškoj konkurenciji nastupit će ekipe iz 19 lovačkih saveza županija, a u konkurenciji žena ekipe iz tri lovačka saveza županija. Za Kup za pse glasnog gona u radu na divlju svinju u gateru prijavljene su ekipe 15 lovačkih saveza županija.

Lovnokinološki kup “Sveti Hubert”

MUŠKARCI

Lovački savez Zagrebačke županije

Darko Škrobot...............................NJPO...................................................„Elan“

Zoran Postić..................................NJPO................................................... „Aris“

Vladimir Mirenić............................NJPO..................................Raffo od Postića

Lovački savez Krapinsko–zagorske županije

Stjepan Hrastinski........................NJPK..................................................„Aron“

Lovački savez Sisačko-moslavačke županije

Marijo Josić....................................EB..................................................... „Zana“

Vlado Kireta...................................NJEK............................... „Cit od Gložimca“

Ivica Kihalić....................................ES....................................................... „Den“

Lovački savez Karlovačke županije

Tihomir Tot....................................NJPK............................... „Alustriel Dianidi“

Ivan Matat.....................................NjPK.............................„Ester od Zagorca“

Neven Katić...................................ES...................................................... „Lora“

Lovački savez Varaždinske županije

August Barulek.............................ES.................................................... „Astor“

Almir Kubat...................................VP..........................„Erbo von der Unstrut“

Velimir Varga.................................NjPO................................................ „Astor

Lovački savez Koprivničko-križevačke županije

Nevenko Jakopović........................NJPO.................................... „As Molvarski“

Ivica Cvetković..............................NJPK................................ „Narin od Pitrše“

Stevo Vuković................................ES................................. „Bina od Vukovića“

 

Lovački savez Bjelovarsko-bilogorske županije

Mladen Matika..............................PO.................. „Bella Galloper Bjelovarski“

Vid Kovačević................................ES................................ „Dum od Vukovića“

Antun Molnar................................NjPO.................................................„Brina“

Lovački savez Primorsko-goranske županije

Vlado Vidas...................................ES.................................................... „Tango“

Milorad Šepić.................................ES...................................................... „Alba“

Goran Prelac.................................EB........................................................„Bek“

 

Lovački savez Virovitičko-podravske županije

Antonio Šuvak...............................NJPO............... „Inuk II Vom Lither – Moor“

Veljko Mihalić.................................NJPK..........„Galileo od slatinskog Brežića“

Luka Ivanac...................................NJPO................................. „Dina Ostrovski“

Lovački savez Brodsko-posavske županije

Ivan Bartulović..............................ES.............................. „Impossibilis Furiae“

Stjepan Klem.................................NJPO............................. „Vip Dadini Bećari“

Ivica Rakitić,……………………… NjPK…………………………….„RANKA“

 

Lovački savez Zadarske županije

Marino Pernar...............................NJPK............................... „Numa od Piteše“

Josip Kovačević..............................ES........................ „Tim Bella Dalmatinska“

Ivica Stulić.....................................NJPK......................„Pier del Monte Titano“

Lovački savez Osječko-baranjske županije

Antonio Kovčalija..........................NJPO.................................................... „ARI“

Vladimir Mak.................................NJPO...................................................„Cita“

Goran Dujković..............................NJPK................................................ „Grom“

 

Lovački savez Šibensko-kninske županije

Marin Ramljak...............................ES.......................................................„Dick“

Marko Galić...................................ES....................................................... „Peki“

Luka Marijan.................................ES...................................................... „Beta“

Lovački savez Vukovarsko-srijemske županije

Ivan Alilović....................................NJPK................................................... „Kris“

Miroslav Maroš..............................EB.................................. „Max Semeljačka“

Krešimir Bošnjak...........................NJPK................................................. „Kana“

 

Lovački savez Splitsko-dalmatinske županije

Ivan Kovačević...............................ES...................... „Zara od Ljutog kamena“

Dragan Modrić..............................ES........................................................ „Mir“

Zoran Vučković.............................PO.....................................................„Rass“

 

Lovački savez Dubrovačko-Neretvanske županije

Luka Šačić......................................ES....................................................... „Brik“

Mato Slovak...................................NJPO...................................................„Kika“

Lenko Monković............................PO...............................„Bađo od Baćurina“

 

Lovački savez Istarske županije

Đulijano Jelčić................................ES.......................................................„Ajša“

Eliđo Kos........................................NPK.......................„Sijuks vrbovačke Sole“

Lovački savez Međimurske županije

Branko Breglec..............................NJPO.......................................... „Hik II Von“

Damir Bistrović.............................NJPK....................................................„Ara“

Zlatko Breglec...............................VP.................................................... „Astra“

 

Lovački savez Grada Zagreba

Hrvoje Kukas.................................NJPK........................... „Grilo art of Ferma“

Aleksandar Bunarević..................NJPK................................... „Aeron Dianidi“

Mile Jurišić.....................................NJPK.................................„Happy Gleblins“

ŽENE

 

Lovački savez Zagrebačke županije

Nikolina Koščević..........................NJPO.............................. „Ringo od Postića“

Sara Marija Gmižić.......................NJPD................„Owen V. T. Riegerskantije“

 

Lovački savez Varaždinske županije

Andreja Farkaš..............................NJPO......................„Boss od Zlatnog zrna“

Lovački savez Osječko-baranjske županije

Ana Šimonji...................................PO..................................................„Wenus“

 

Kup za pse glasnog gona u radu na divlju svinju u gateru

Lovački savez Zagrebačke županije

Zoran Postić..................................JO..................................................„ Nando“

Mihovil Glagović............................ABJ.................................................... „Caki“

 

Lovački savez Sisačko-moslavačke županije

Ivica Kenig.....................................ABJ..................................................... „Čuk“

Ivica Dasović..................................ABJ..................................................... „Aga“

 

Lovački savez Varaždinske županije

Mario Katalenić.............................SG.........................................................„As“

 

Lovački savez Karlovačke županije

Josip Bosiljevac..............................PG......................................................„Kira“

Ivica Cindrić..................................PG......................................................„Alka“

 

Lovački savez Bjelovarsko-bilogorske županije

Igor Lacina....................................PG................................................... „Amor“

Josip Tomić.....................................ABJ.................................................. „Amor“

 

Lovački savez Primorsko-goranske županije

Ivan Jakovac..................................NJLT.................................................... „Don“

Dragutin Kovačević.......................NJLT.....................„Nisan von Stattenberg“

Lovački savez Ličko-Senjske županije

Joso Vrkljan...................................PG...................................................... „Drila od Podoštre“

Joso Vrkljan...................................PG.....................................................„Bura“

 

Lovački savez Virovitičko-podravske županije

Blagomir Vukomanović................ABJ................................................... „Bisty“

Mario Dušak..................................ABJ...................................................„Gana“

 

Lovački savez Požeško-slavonske županije

Tomislav Kapl.................................ABJ..................................................... „Car“

Ivica Kekelić...................................ABJ................................... „Grom Posavski“

 

Lovački savez Brodsko-posavske županije

Nenad Mirosavljević......................IGK....................................................„Dren“

Josip Đuretić..................................IGK..................................................... „Bari“

 

Lovački savez Osječko-baranjske županije

Gabrijel Adžić................................ABJ....................................................... „Alf“

Josip Nemet...................................PG.................................... „Medo od Zloće“

 

Lovački savez Vukovarsko-srijemske županije

Đuro Stojanović.............................ABJ.................................................. „Amor“

Silvio Šarić.....................................ABJ.................................................. „Drina“

Lovački savez Splitsko-dalmatinske županije

Jurica Vukušić................................PG................................................... „Musa“

Tonći Vukušić.................................PG.....................................................„Aron“

 

Lovački savez Istarske županije

Dino Goldin....................................ABJ.....................................................„Roki“

Predrag Demirović........................NJLT.................................. „Pet Piškorevac“

 

Lovački savez Grada Zagreba

Krunoslav Milanović......................ABJ.................................................... „Biba“

Branko Gagić.................................JO...................................... „Daro Trški vrh“